Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3101439
11995
473
2517094
11996
473
4400
3185546
11997
473
25 darabos vegyes japán és japán témájú porcelán tétel, közte ritka és érdekes darabokkal, sérülésekkel. 3094865
11998
473
Capodimonte asztali kínáló, gyerek szekérrel. Festett biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan 15x17 cm
3100031
11999
473
3800
XIX. sz. vége, Porcelán kalamáris. Sorszámozott, kézzel festett, kopott, tűzhibával, tégelyen repedéssel, 27x20x10 cm
3093829
473
3156869
12001
473
3151643
12002
473
Antik litofán ónfedeles sörös korsó. Matricás, gravírozással, hibátlan kis kopással. 24 cm 2880191
12003
473
5500
3213664
12004
473
2 db japán bólogató fajansz figura. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 11 cm
3103605
12005
473
3103542
12006
473
Antik máz alatti kobalt festésű vastag anyagú kávéházi csésze, sorszámozott, kopással, pattogzással, m:8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF