Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3187329
11983
473
6500
Lladro puszit kérő kislány. Jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
3145388
11984
473
3800
Hummel "Little Gardener". Mod.: 74, cca 1958-72, jelzett, restaurált, m: 12 cm
3202706
11985
473
Kínai teakiöntő humoros jelenettel és bogár mintákkal. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan sz: 17 cm 3204271
11986
473
3137722
11987
473
Antik porcelán kínáló, rácsiptetett karmos szerelékkel, kis kopással, d: 18 cm, m: 22 cm
3211195
11988
473
Goebel / Hummel kéményseprős kisfiú, "Chimney Sweep" kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 10 cm 3093288
11989
473
2792729
11990
473
4600
3170156
11991
473
7500
Férfi báránnyal. cca 1900, német porcelán, jelzett, pattogzással, m: 20,5 cm 3170154
11992
473
7500
Lány báránnyal. cca 1900, német porcelán, jelzett, sérüléssel, m: 18,5 cm 3213213
11993
473
Goebel Artis Orbis váza, Claude Monet festményének reprodukciójával díszítve, jelzett, m: 18 cm
3205800
11994
473
7500
3 darab angol figurális kancsó, Staffordshire + H. Wain & Sons, m: 9-19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF