Porzellan

Zahl der Lose: 442

Lladro puszit kérő kislány. Jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
11983.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Hummel "Little Gardener". Mod.: 74, cca 1958-72, jelzett, restaurált, m: 12 cm
11984.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kínai teakiöntő humoros jelenettel és bogár mintákkal. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan sz: 17 cm
11985.

Rufpreis:
8 000 HUF
13

11986.

Rufpreis:
8 000 HUF

Antik porcelán kínáló, rácsiptetett karmos szerelékkel, kis kopással, d: 18 cm, m: 22 cm
11987.

Rufpreis:
5 000 HUF

Goebel / Hummel kéményseprős kisfiú, "Chimney Sweep" kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 10 cm
11988.

Rufpreis:
8 000 HUF

11989.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11990.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Férfi báránnyal. cca 1900, német porcelán, jelzett, pattogzással, m: 20,5 cm
11991.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Lány báránnyal. cca 1900, német porcelán, jelzett, sérüléssel, m: 18,5 cm
11992.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Goebel Artis Orbis váza, Claude Monet festményének reprodukciójával díszítve, jelzett, m: 18 cm
11993.

Rufpreis:
8 000 HUF

3 darab angol figurális kancsó, Staffordshire + H. Wain & Sons, m: 9-19 cm
11994.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF