Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3212501
11838
473
Herendi Pheasant, Bird and Insect mintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm 3212500
11839
473
Herendi Pheasant, Bird and Insect mintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm 3212497
11840
473
Herendi Viktória mintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 8 cm
3212493
11841
473
Herendi miniatűr vándorlegény. Jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm
3212483
11842
473
Herendi Viktória mintás levél alakú kínáló. Jelzett, kis kopással, h: 15 cm
3204338
11843
473
2 db porcelán: Herendi kacsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm + Petrezselyem mintás váza, jelzett, hibátlan 7 cm 3204326
11844
473
3 db Herendi Viktória mintás porcelán tálka és kis váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 6 cm
3151310
11845
473
Herendi fiú cicával. Jelzett, fehérmázas, hibátlan, m: 12,5 cm 3202700
11846
473
Herendi Rotschild mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 13 cm 3202849
11847
473
Herendi Mya mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 6,5 cm 3202866
11848
473
Herendi virágmintás tálka. Jelzett, kis kopással, d: 14,5 cm 3202847
11849
473
Herendi Apponyi lila mintás ékszeres tálka. Jelzett, kis kopással, 12,5x8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF