Porzellan

Zahl der Lose: 442

Herendi Pheasant, Bird and Insect mintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm
11838.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

11839.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Herendi Viktória mintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11840.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Herendi miniatűr vándorlegény. Jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm
11841.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Viktória mintás levél alakú kínáló. Jelzett, kis kopással, h: 15 cm
11842.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 db porcelán: Herendi kacsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm + Petrezselyem mintás váza, jelzett, hibátlan 7 cm
11843.

Rufpreis:
5 000 HUF

3 db Herendi Viktória mintás porcelán tálka és kis váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 6 cm
11844.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi fiú cicával. Jelzett, fehérmázas, hibátlan, m: 12,5 cm
11845.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Rotschild mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 13 cm
11846.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Mya mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 6,5 cm
11847.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi virágmintás tálka. Jelzett, kis kopással, d: 14,5 cm
11848.

Rufpreis:
1 400 HUF

Herendi Apponyi lila mintás ékszeres tálka. Jelzett, kis kopással, 12,5x8 cm
11849.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF