Porzellan

Zahl der Lose: 442

Herendi Viktória mintás, mokkás készlet. Hat személyes, teljes, plusz egy nagy tálca d: 40 cm. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással.
11778.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

11779.

Rufpreis:
550 000 HUF
1 490,51
1 718,75

11780.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

11781.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

11782.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

11783.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Zsolnay Pompadour mintás 25 részes étkészlet, teljes, hibátlan.
11784.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Zepter hat személyes porcelán étkészlet, aranyozott, matricás, jelzett, hibátlan
11785.

Rufpreis:
45 000 HUF
121,95
140,63

Zepter hat személyes porcelán mokkás, kávés készlet, aranyozott, matricás, jelzett, hibátlan
11786.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

Zsolnay antik irizáló zöld mázas posztamens oroszlánkörmös lábazata és kaspó része. Mázas pirogránit. Oszlopától levágott darabok, alsó rész jelzett, lepattanásokkal, 38x38 cm, illetve d: 35 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11787.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Zsolnay Pompadour mintás kávés készlet, teljes, jelzett, hibátlan.
11788.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

cca 19. sz. vége, Fischer Emil váza, plasztikus virágokból álló fonatokból kialakított kartusban kézzel festett historizáló jelenettel, túloldalán kézzel festett virágcsokorral. Jelzett az alján: Fischer Emil Budapest. Talpa sérült, restaurált, m: 21 cm
11789.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF