Porzellan

Zahl der Lose: 442

Herendi Eton mintás süteményes készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 16 cm, 30 cm
11802.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Herendi Apponyi zöld mintás levél alakú kínáló. Jelzett, kézzel festett, 23,5x19 cm
11803.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Herendi Apponyi mintás váza Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21 cm
11804.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi nagy méretű fésülködő akt. Formaterv: Szilágyi Nagy István. Kézzel festett, jelzett, kopással, m: 23,5 cm
11805.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi Úttörő lány harmonikával. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 17 cm
11806.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi kagyló alakú virágmintás kínáló. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 24x22 cm
11807.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Herendi Viktória mintás kagyló formájú pralinékínáló. Jelzett, hibátlan, plasztikus rózsa mintákkal, 17x12,5 cm
11808.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
9

Herendi Apponyi lila mintás váza, jelzett, m: 21 cm
11809.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi bányász. Terv.: Hanzély Jenő, fehérmázas, jelzett, hibátlan, m: 35 cm
11810.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Pelikánpár. Jelzett, fehérmázas, m: 23 cm
11811.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi Matyó Madonna. Terv.: Lux Elek. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 18,5 cm
11812.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Viktória mintás porcelán levél formájú edény. Kézzel festett, jelzett, sérült, ragasztott, 20x18 cm
11813.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF