Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3173450
11802
473
32000
Herendi Eton mintás süteményes készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 16 cm, 30 cm
3181293
11803
473
28000
Herendi Apponyi zöld mintás levél alakú kínáló. Jelzett, kézzel festett, 23,5x19 cm
3169806
11804
473
Herendi Apponyi mintás váza Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21 cm
3185718
11805
473
Herendi nagy méretű fésülködő akt. Formaterv: Szilágyi Nagy István. Kézzel festett, jelzett, kopással, m: 23,5 cm
3202853
11806
473
Herendi Úttörő lány harmonikával. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 17 cm 3202846
11807
473
22000
Herendi kagyló alakú virágmintás kínáló. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 24x22 cm
3204356
11808
473
Herendi Viktória mintás kagyló formájú pralinékínáló. Jelzett, hibátlan, plasztikus rózsa mintákkal, 17x12,5 cm 3209700
11809
473
Herendi Apponyi lila mintás váza, jelzett, m: 21 cm
3204359
11810
473
Herendi bányász. Terv.: Hanzély Jenő, fehérmázas, jelzett, hibátlan, m: 35 cm 3202855
11811
473
15000
Herendi Pelikánpár. Jelzett, fehérmázas, m: 23 cm 3202852
11812
473
Herendi Matyó Madonna. Terv.: Lux Elek. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 18,5 cm 3203255
11813
473
Herendi Viktória mintás porcelán levél formájú edény. Kézzel festett, jelzett, sérült, ragasztott, 20x18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF