Porzellan

Zahl der Lose: 442

Herendi mézet cipelő medve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
11814.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi hattyú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, 15x11 cm. Ritka!
11815.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi 6 darab süteményes tányér, pereménél háncsnyomott és virágmintás díszítéssel, jelzett, minimális kopással, d: 16,5 cm
11816.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi zöld Apponyi mintás cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 10 cm
11817.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi zöld Apponyi mintás csésze alátéttel. Jelzett, d: 11,5 cm
11818.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi hógolyózó fiú. Terv.: Lőrincz István. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 13 cm
11819.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Herendi tőkés réce pár. Jelzett, kézzel festett, leírással, hibátlan, eredeti dobozában, 11x7 cm
11820.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Viktória mintás tálka, plasztikus sárkány figurával díszítve, jelzett, minimális kopással, 11x10 cm
11821.

Rufpreis:
10 000 HUF

11822.

Rufpreis:
10 000 HUF

11823.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi virág mintás cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 11 cm
11824.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Bouquet de Saxe mintás váza. Jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 22,5 cm
11825.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF