Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3203547
11790
473
26000
Zsolnay Pompadour szendvicses készlet, jelzett, hibátlan. 3207976
11791
473
Drasche zergék. Terv.: Veress Miklós. Fehérmázas, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 3204050
11792
473
55000
Herendi apró pirosvirágos kávés készlet, desszertes tányérokkal. cca 1920/30, fedeleken rózsa fogókkal, jelzett, teljes, egyik csészén repedéssel.
3151732
11793
473
50000
3181296
11794
473
40000
Herendi Apponyi zöld mintás kaspó, kétoldalán plasztikus koi hal díszítményekkel. Jelzett, kézzel festett, m: 16 cm, d: 20 cm
3202857
11795
473
40000
Herendi phoenix mintás fedeles díszváza. Jelzett, fedelén Fo kutya fogóval, hibátlan, m: 23,5 cm 3202865
11796
473
40000
Herendi piros virágmintás 23 darabos étkészlet. Jelzett, 1-1 sérült darabbal és lepattanással. 3202627
11797
473
38000
Herendi, Óherendi lovát fékező csikós legény, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm, h: 28 cm 3202929
11798
473
32000
Herendi Rothschild mintás kínáló. Jelzett, hibátlan, 34x25 cm
3203564
11799
473
32000
Herendi Tertia 23 darabos étkészlet, 1-1 leveses- és süteményes tál hiánnyal, minimális kopottsággal. 3207837
11800
473
32000
Herendi Rothschild mintás fodros peremű kínáló. Jelzett, aranyozáson kis kopással, 29x25,5 cm 3097902
11801
473
22000
Herendi zöld Apponyi mintás nagy váza, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 23 cm, d: 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF