Porzellan

Zahl der Lose: 442

Zsolnay Pompadour szendvicses készlet, jelzett, hibátlan.
11790.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Drasche zergék. Terv.: Veress Miklós. Fehérmázas, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11791.

Rufpreis:
6 000 HUF
13

Herendi apró pirosvirágos kávés készlet, desszertes tányérokkal. cca 1920/30, fedeleken rózsa fogókkal, jelzett, teljes, egyik csészén repedéssel.
11792.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

11793.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Herendi Apponyi zöld mintás kaspó, kétoldalán plasztikus koi hal díszítményekkel. Jelzett, kézzel festett, m: 16 cm, d: 20 cm
11794.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Herendi phoenix mintás fedeles díszváza. Jelzett, fedelén Fo kutya fogóval, hibátlan, m: 23,5 cm
11795.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
19

Herendi piros virágmintás 23 darabos étkészlet. Jelzett, 1-1 sérült darabbal és lepattanással.
11796.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Herendi, Óherendi lovát fékező csikós legény, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm, h: 28 cm
11797.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Herendi Rothschild mintás kínáló. Jelzett, hibátlan, 34x25 cm
11798.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Herendi Tertia 23 darabos étkészlet, 1-1 leveses- és süteményes tál hiánnyal, minimális kopottsággal.
11799.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Herendi Rothschild mintás fodros peremű kínáló. Jelzett, aranyozáson kis kopással, 29x25,5 cm
11800.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Herendi zöld Apponyi mintás nagy váza, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 23 cm, d: 22 cm
11801.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF