Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3205804
12211
473
Cseh Alt Wien historizáló dísztálka, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
3206991
12212
473
Drasche historizáló bonbonier, jelzett, kopással, d: 10,5 cm
3206257
12213
473
3200
Edelstein mid-century biszkvit és mázas porcelán pralinékínáló szett, jelzett, d: 10-18 cm
3206256
12214
473
3200
Utsuwakan Original körte alakú kínálótálka, jelzett, hibátlan, 16x11 cm
3206255
12215
473
3200
Könyvön támaszkodó lány szecessziós stílusú szobor, jelzés nélkül, kis kopással, m: 16 cm 3207473
12216
473
11 darab klf japán porcelán, vázák, tálkák, bonbonier, gyufatartó, sószóró. Zömmel jelzettek, közte sérült, restaurált darabokkal. 3207391
12217
473
Sitzendorf hölgy, restaurált karral, jelzett, m: 11 cm
3134888
12218
473
2960144
12219
473
3174425
12220
473
3200
3 darab antik japán csésze, alátéttel, jelzett, kopással.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF