Porzellan

Zahl der Lose: 442

Cseh Alt Wien historizáló dísztálka, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
12211.

Rufpreis:
2 000 HUF

Drasche historizáló bonbonier, jelzett, kopással, d: 10,5 cm
12212.

Rufpreis:
2 000 HUF

Edelstein mid-century biszkvit és mázas porcelán pralinékínáló szett, jelzett, d: 10-18 cm
12213.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Utsuwakan Original körte alakú kínálótálka, jelzett, hibátlan, 16x11 cm
12214.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Könyvön támaszkodó lány szecessziós stílusú szobor, jelzés nélkül, kis kopással, m: 16 cm
12215.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

11 darab klf japán porcelán, vázák, tálkák, bonbonier, gyufatartó, sószóró. Zömmel jelzettek, közte sérült, restaurált darabokkal.
12216.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sitzendorf hölgy, restaurált karral, jelzett, m: 11 cm
12217.

Rufpreis:
1 800 HUF

12218.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12219.

Rufpreis:
1 600 HUF

3 darab antik japán csésze, alátéttel, jelzett, kopással.
12220.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF