https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 442
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3176620
12067
473
0
6000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Aquincum porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3174229
12068
473
0
1600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Sitzendorf dobos fiú, jelzett, kézzel festett, m: 17,5 cm 2580700
12069
473
0
1400
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Bareuther porcelán tál. Matricás, jelzett, apró karcokkal. 30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3090654
12070
473
0
1200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Pickman városképes dísztál, 1992-es világkiállításra készült. Jelzet, hibátlan, d: 35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2999419
12071
473
0
2400
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Antik komatál, fodros peremmel, matricás, kopott, d: 27,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2377616
12072
473
0
3200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kahla porcelán hiányos étkészlet. Matricás, jelzett, minimális kopással
Das Lot is nicht erreichbar
3020274
12073
473
0
4800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Schwaz ÁF. kézzel festett fajansz csésze alj nélkül. Bruned kézi festéssel. Jelzett , hibátlan 6 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2647686
12074
473
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Aranyozott, porcelán, bonbonier, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3115841
12075
473
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 19. sz. második fele, 3 darabos leveskínáló szett: leveskínáló tál, alátét, sóborskínáló. Rózsamintával díszített, sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
3153159
12076
473
0
3600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Drasche teás kiöntő, virág mintás, jelzett, minimális kopással. Hozzá 4 db csészealj és két csésze.
Das Lot is nicht erreichbar
3151113
12077
473
0
2200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Edwin Knowles 2 darab dísztál dobozában: 1982 anyák Napja + A festő 1983.
Das Lot is nicht erreichbar
2792733
12078
473
0
2600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
2 db kínai teás csésze alj. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse