Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3090598
12079
473
Design váza pár, bagoly mintával, kis kopással, m: 34 cm
3133484
12080
473
Alt Wien gyermekpár figurával díszített bonbonier, jelzett, egyik gyermek copfja hiányzik, m: 11 cm
3133467
12081
473
Sarreguemines bonbonier. Jelzett, kis kopással, d: 9,5 cm
2941477
12082
473
3200
2966438
12083
473
3156382
12084
473
Lippelsdorf Wagner & Apel Bertram Orvost játszó gyermekpár. 1935-1951 között, jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 11,5 cm 3156383
12085
473
Lippelsdorf Wagner & Apel Bertram Haragos lánytól félő fiú figura. 1935-1951 között, jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 13,5 cm 3191053
12086
473
Villeroy & Boch "Rusticana" tortatál. Jelzett, hibátlan, d: 33 cm
3191444
12087
473
Limoges 3 darab porcelán tárgy: bonbonier, tál, kis tálka. Jelzett, d: 13 cm alatt
2980877
12088
473
3096417
12089
473
1994, Reichenbach dísztál, "Uzsonnaszünet", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19 cm 2610105
12090
473
2200
Szovjet lőportöltő, dísz, porcelán, jelzett, m:17cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF