Porzellan

Zahl der Lose: 442

Német söröskorsó, ón fedéllel, gazdag díszítéssel, jelzett, m: 17 cm
12151.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wallendorf porcelán csengő, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
12152.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cseh alt wien historizáló jelenettel díszített bonbonier, jelzett, kopással, d: 9 cm
12153.

Rufpreis:
2 400 HUF

Victoria China 3 darab kártyamintás dobókocka tartó?, jelzett, kopással, 6,5x6,5 cm
12154.

Rufpreis:
1 400 HUF

Alföldi pálinkás készlet, teljes, egyik pohár sérült.
12155.

Rufpreis:
2 400 HUF

Halmintás kínáló és korsó, jelzés nélkül, h: 23 cm, m: 15 cm
12156.

Rufpreis:
2 800 HUF

Csehszlovák porcelán liszt tároló, fedelének billenőrésze hiányzik, porcelán hibátlan, 15x16 cm
12157.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincum Aquazur mécsestartó, jelzett, belsejében kopással, m: 6 cm
12158.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

5 darabos magyar porcelán tétel, váza, bonbonier, figura, kulacs, kopással.
12159.

Rufpreis:
2 000 HUF

Limoges France ékszeres tálka, kopott, jelzett, 13x7,5 cm
12160.

Rufpreis:
1 200 HUF

3 db Casa nova porcelán fűszeres, konyhai edény plasztikus gyümölcs mintákkal m: 12 cm
12161.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínai Gésa porcelán baba, hímzett selyem ruhával 30 cm Hibátlan
12162.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF