Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3211480
12151
473
Német söröskorsó, ón fedéllel, gazdag díszítéssel, jelzett, m: 17 cm
3211477
12152
473
Wallendorf porcelán csengő, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
3211475
12153
473
Cseh alt wien historizáló jelenettel díszített bonbonier, jelzett, kopással, d: 9 cm 3211484
12154
473
Victoria China 3 darab kártyamintás dobókocka tartó?, jelzett, kopással, 6,5x6,5 cm
3211600
12155
473
Alföldi pálinkás készlet, teljes, egyik pohár sérült.
3211614
12156
473
Halmintás kínáló és korsó, jelzés nélkül, h: 23 cm, m: 15 cm
3211809
12157
473
Csehszlovák porcelán liszt tároló, fedelének billenőrésze hiányzik, porcelán hibátlan, 15x16 cm 3212690
12158
473
3800
Aquincum Aquazur mécsestartó, jelzett, belsejében kopással, m: 6 cm 3212699
12159
473
5 darabos magyar porcelán tétel, váza, bonbonier, figura, kulacs, kopással.
3212834
12160
473
Limoges France ékszeres tálka, kopott, jelzett, 13x7,5 cm
3208163
12161
473
3 db Casa nova porcelán fűszeres, konyhai edény plasztikus gyümölcs mintákkal m: 12 cm 3212240
12162
473
Kínai Gésa porcelán baba, hímzett selyem ruhával 30 cm Hibátlan Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF