Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2995014
12007
473
Japán szakés készlet. Matricás, jelzett, mázrepedésekkel 3103544
12008
473
Antik máz alatti kobalt festésű vastag anyagú kávéházi csésze, sorszámozott, kopással, m:8 cm 3103541
12009
473
Antik Oblatt J(úlia) Hódmezővásárhely jelzett vastagüveg kávéházi bögre, kopással, m: 7 cm 3103601
12010
473
Antik masszív porcelánfajansz kávés csésze alátéttel. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan 3006776
12011
473
Antik Oblatt J(úlia) Hódmezővásárhely jelzett vastagüveg bögre, kopással, m: 8 cm 3103603
12012
473
2 db Antik masszív porcelánfajansz mokkás csésze. Matricás, jelzés nélkül, kis mázhibákkal 3103549
12013
473
Antik vastag anyagú porcelán kávéházi csésze, jelzett, kis kopással, pattogzással, m: 8 cm 3103548
12014
473
Antik vastag anyagú porcelán kávéházi csésze, jelzett, kis kopással, m: 7 cm 3103547
12015
473
Antik Oblatt J(úlia) Hódmezővásárhely jelzett vastagüveg kávéházi bögre, kopással, m: 7,5 cm 3103554
12016
473
Antik vastag anyagú porcelán kávéházi csésze, jelzés nélkül, kis kopással, m: 6,5 cm 3103553
12017
473
Antik vastag anyagú porcelán kávéházi csésze, jelzés nélkül, kis kopással, pattogzással, m: 7 cm 3103545
12018
473
Antik máz alatti kobalt festésű vastag anyagú kávéházi csésze, sorszámozott, kopással, m:8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF