Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3187495
12031
473
4400
Myotts Country Life pecsenyés tál + 2 darab köretes tál + szószos tál, jelzett, kis kopással.
3187419
12032
473
4400
Antik német barokk férfi porcelán figura, restaurált, m: 12,5 cm
3187427
12033
473
Volkstedt tüll szoknyás táncos figura, jelzett, ragasztott, m: 13 cm 3145326
12034
473
Unterweissbach fekvő puttó. Jelzett, restaurált, h: 14 cm
3145448
12035
473
Wallendorf és Unterweissbach balerina figura, jelzett, sérült, m: 14-18 cm
3202663
12036
473
3202672
12037
473
3202689
12038
473
5 db halas tálka. Matricás, jelzett, XIX. sz. kis kopással d: 15 cm 3202807
12039
473
cca 1800 Japán tusfestő vízcsepegtető, mázas kőcserép, fedelén sérüléssel, 10x4x4,5 cm
3193002
12040
473
Doboznyi vegyes porcelán, közte sérültek, közte Herendi tálkák
3204550
12041
473
3800
Közel-keleti látképes modern desgin váza, jelzett, m: 24,5 cm
3204602
12042
473
4800
Szecesziós angol tejszínkiöntő, formaszámmal, mázrepedt, m: 8,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF