Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3204350
11886
473
Zsolnay Exclusive kisváza, jelzett, hibátlan, m: 7 cm 3204739
11887
473
Zsolnay 2 darab tejfölös bögre, egyik lepattanásokkal, jelzett, m: 9 cm 3210628
11888
473
Zsolnay vizes és aludtejes bögre, jelzett, kopott, m: 9,5 cm 3212540
11889
473
Zsolnay virágmintás hólyagos váza. Jelzett, hibátlan, mázrepedéssel, d: 13 cm 3212537
11890
473
Zsolnay pillangó mintás váza, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 6 cm 3212534
11891
473
Zsolnay pillangó mintás váza. Jelzett, hibátlan, mázrepedéssel, m: 13 cm 3211603
11892
473
Zsolnay virágmintás kiöntő 2 darab pohárral, jelzett, kopással, m: 17 cm 3211619
11893
473
Zsolnay 5 darab bögre, pöttyös és szíves díszítéssel, jelzett, kopással. 3169704
11894
473
40000
Hollóházi Szász Endre festményével díszített porcelán kép, 14x18 cm. Matricás, jelzett, keretben 41x35 cm 2505880
11895
473
3205821
11896
473
Hollóházi Hajnalka mintás 6 személyes porcelán kávés készlet, és egy váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 3212479
11897
473
Hollóházi szilvamintás kávés készlet, kávékiöntő nélkül, jelzett, hibátlan. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF