Porzellan

Zahl der Lose: 442

Zsolnay Exclusive kisváza, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
11886.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay 2 darab tejfölös bögre, egyik lepattanásokkal, jelzett, m: 9 cm
11887.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay vizes és aludtejes bögre, jelzett, kopott, m: 9,5 cm
11888.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zsolnay virágmintás hólyagos váza. Jelzett, hibátlan, mázrepedéssel, d: 13 cm
11889.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay pillangó mintás váza, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 6 cm
11890.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás váza. Jelzett, hibátlan, mázrepedéssel, m: 13 cm
11891.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay virágmintás kiöntő 2 darab pohárral, jelzett, kopással, m: 17 cm
11892.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay 5 darab bögre, pöttyös és szíves díszítéssel, jelzett, kopással.
11893.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi Szász Endre festményével díszített porcelán kép, 14x18 cm. Matricás, jelzett, keretben 41x35 cm
11894.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11895.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Hollóházi Hajnalka mintás 6 személyes porcelán kávés készlet, és egy váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással.
11896.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Hollóházi szilvamintás kávés készlet, kávékiöntő nélkül, jelzett, hibátlan.
11897.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF