Porzellan

Zahl der Lose: 442

Zsolnay figurális kínáló tál. Formaterv Kovács István Eozin mázas, Jelzett, hibátlan. d:20 cm
11862.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Zsolnay kisplasztika - eozin mázas rákos tál, jelzett, kis mázhibákkal, d: 16,5 cm
11863.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Zsolnay eozin mázas szivar hamuzó. Savmaratott zöldes és élénk mézsárga eozin mázakkal fedett finomfajansz. Jelzett, terv.: T. Surányi Anna, hibátlan, d: 15,5 cm, m: 4,5 cm
11864.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zsolnay kisplasztika - jegesmedve pár. Többszínű eozin mázakkal bevont öntött finomfajansz. Jelzett, egy mázkopással, fénylő kékes színdominanciával, 19x11,5 cm
11865.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Feltehetően Zsolnay Porcelánmanufaktúra, Zsolnay Vilmos portréja - porcelánkép. Jelzés nélkül, matricás, 27,5x22 cm
11866.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay szalonnázó paraszt. Jelzett, hibátlan, m: 32,5 cm
11867.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay virág mintás áttört váza Kézzel festett, jelzett (Gadáné), hibátlan m: 10 cm, d: 11 cm
11868.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Zsolnay porcelán búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11869.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay népi mintás kancsóváza. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11870.

Rufpreis:
8 000 HUF

5 db Zsolnay Balatonkenese HM üdülő leveses tányér. Matricás, jelzett ,kopásokkal d: 18 cm
11871.

Rufpreis:
8 000 HUF
15

Zsolnay virág mintás váza Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 15 cm,
11872.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zsolnay? fazék. Mázas kerámia, jelzés nélkül, száján kis lepattanással m: 12 cm
11873.

Rufpreis:
4 000 HUF
16

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF