Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3203587
11862
473
32000
Zsolnay figurális kínáló tál. Formaterv Kovács István Eozin mázas, Jelzett, hibátlan. d:20 cm
3213209
11863
473
22000
Zsolnay kisplasztika - eozin mázas rákos tál, jelzett, kis mázhibákkal, d: 16,5 cm 3097669
11864
473
Zsolnay eozin mázas szivar hamuzó. Savmaratott zöldes és élénk mézsárga eozin mázakkal fedett finomfajansz. Jelzett, terv.: T. Surányi Anna, hibátlan, d: 15,5 cm, m: 4,5 cm 3156670
11865
473
22000
Zsolnay kisplasztika - jegesmedve pár. Többszínű eozin mázakkal bevont öntött finomfajansz. Jelzett, egy mázkopással, fénylő kékes színdominanciával, 19x11,5 cm 3209910
11866
473
Feltehetően Zsolnay Porcelánmanufaktúra, Zsolnay Vilmos portréja - porcelánkép. Jelzés nélkül, matricás, 27,5x22 cm
3207539
11867
473
Zsolnay szalonnázó paraszt. Jelzett, hibátlan, m: 32,5 cm 3169765
11868
473
15000
Zsolnay virág mintás áttört váza Kézzel festett, jelzett (Gadáné), hibátlan m: 10 cm, d: 11 cm
3209795
11869
473
Zsolnay porcelán búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 3213211
11870
473
Zsolnay népi mintás kancsóváza. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm 3203590
11871
473
5 db Zsolnay Balatonkenese HM üdülő leveses tányér. Matricás, jelzett ,kopásokkal d: 18 cm 3169771
11872
473
Zsolnay virág mintás váza Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 15 cm, 3202659
11873
473
Zsolnay? fazék. Mázas kerámia, jelzés nélkül, száján kis lepattanással m: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF