Porzellan

Zahl der Lose: 442

Herendi VBO mintás fonatos kosárka kínáló, jelzett, d: 13 cm
11850.

Rufpreis:
3 000 HUF

11851.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Rothschild mintát utánzó kézzel festett váza, Herendből származó, de nem Herendi jelzéssel, hibátlan, m: 13,5 cm
11852.

Rufpreis:
1 800 HUF

Herendi Eton mintás gömbváza. Jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
11853.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Herend Apponyi mintás ékszeres tálka. Jelzett, hibátlan, 12x9 cm
11854.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi lepke virágokkal, jelzett, kis pattogzással, h: 6,5 cm
11855.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

Herendi virágmintás bonbonier, kézzel festett, kis kopással, d: 6,5 cm
11856.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Herendi virágmintás váza, jelzett, sérült, m: 26 cm
11857.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi plasztikus rózsával díszített porcelán medál, jelzett, hibátlan, 5x4 cm
11858.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Herendi litofán dísztányér, hibátlan, dobozában, d: 15,5 cm
11859.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

Herendi Apponyi mintás hamuzó, jelzett, kopással, 9x6 cm
11860.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay eozin mázas kaspó, Terv.:Kovács István. Savmaratott eozin mázakkal fedett finomfajansz. Jelzett, hibátlan, pajzspecsétes, d: 21 cm, m: 11 cm
11861.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF