Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3204349
11850
473
Herendi VBO mintás fonatos kosárka kínáló, jelzett, d: 13 cm
3204351
11851
473
3211207
11852
473
Herendi Rothschild mintát utánzó kézzel festett váza, Herendből származó, de nem Herendi jelzéssel, hibátlan, m: 13,5 cm 3212523
11853
473
3200
Herendi Eton mintás gömbváza. Jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
3212518
11854
473
Herend Apponyi mintás ékszeres tálka. Jelzett, hibátlan, 12x9 cm 3212496
11855
473
Herendi lepke virágokkal, jelzett, kis pattogzással, h: 6,5 cm 3212492
11856
473
3200
Herendi virágmintás bonbonier, kézzel festett, kis kopással, d: 6,5 cm
3211759
11857
473
Herendi virágmintás váza, jelzett, sérült, m: 26 cm 3205811
11858
473
Herendi plasztikus rózsával díszített porcelán medál, jelzett, hibátlan, 5x4 cm 3207538
11859
473
Herendi litofán dísztányér, hibátlan, dobozában, d: 15,5 cm 3185856
11860
473
Herendi Apponyi mintás hamuzó, jelzett, kopással, 9x6 cm
3090973
11861
473
40000
Zsolnay eozin mázas kaspó, Terv.:Kovács István. Savmaratott eozin mázakkal fedett finomfajansz. Jelzett, hibátlan, pajzspecsétes, d: 21 cm, m: 11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF