Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3202923
11826
473
Herendi papagáj. Jelzett, hibátlan, m: 7 cm 3202862
11827
473
Herendi Viktória mintás leveskínáló tál, citrom fogóval, jelzett, a rózsákon és a fedél belsején sérüléssel, m: 22 cm 3202860
11828
473
Herendi 3 darab tárgy: tojás alakú bonbonier, litofán tányér d: 15,5 cm, táncestélyi meghívó szövegével dekorált tálka. 3202859
11829
473
Herendi virágmintás oroszlánkörmös váza. Jelzett, hibátlan, m: 10 cm 3203571
11830
473
Herendi hecsedli mintás bonbonier, lepke fogóval. 2. oszt. jelzéssel, hibátlan, 13,5x10,5 cm 3204353
11831
473
Herendi Indiai kosár mintás ékszeres tál, díszdobozban, jelzett, hibátlan, 12x9 cm 3204352
11832
473
Herendi Zowa mintás hamuzó, jelzett, kopással, 14x11 cm 3211190
11833
473
Herendi hattyú. Jelzett, hibátlan, dobozában, m: 6 cm 3211200
11834
473
Herendi 3 darab tárgy: 2. oszt. jelzéssel tálka és bonbonier, 1. oszt. ékszeres tálka, hibátlan. 3212526
11835
473
4400
Herendi Viktória mintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
3212515
11836
473
Herendi Apponyi zöld mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm 3212507
11837
473
4200
Herendi Rothschild mintás porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9x13,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF