Porzellan

Zahl der Lose: 442

Hummel "Apple Tree Girl". Mod.: 141, cca 1958-72, jelzett, sérült, m: 13 cm
11970.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kínai famille rose stílusú, sokalakos festésű fedeles váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20,5 cm
11971.

Rufpreis:
10 000 HUF

11972.

Rufpreis:
12 000 HUF

11973.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1914-1918 Wagner & Apel Bertram háborús propaganda figura - fiú kutyával. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12,5 cm
11974.

Rufpreis:
5 000 HUF

1889-1892 Sarreguemines szecessziós desszertes tányér szett. 6 darab. Részletgazdag aranyfestéssel díszített vérvörös mázzal bevont fajansz. Jelzett: tányérok egy részén masszába nyomott SARREGUEMINES felirat. Kopással, d: 20,5 cm
11975.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bakonybéli emlék antik fajansz dobozka. Kézzel festett, jelzés nélkül, mázrepedésekkel d: 13 cm
11977.

Rufpreis:
2 000 HUF

Arzberg 12 személyes porcelán étkészlet, Matricás, jelzett, apró kopással + néhány teás és mokkás csésze és alj.
11978.

Rufpreis:
8 000 HUF
13

Japán teás csésze. Nen Yongda Sei Masakiyo. Rízsszemes, XIX.sz. kézzel festett, sárkány díszítéssel jelzett, hibátlan Díszdobozban
11979.

Rufpreis:
8 000 HUF

H&C Schlaggenwald antik 10 darabos kávéházi porcelán kávés szett. Jelzett, egyik fedőn csorbával.
11980.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Kispesti porcelán váza, egyedi mázas. Kézzel festett, jelzett, alján minimális lepattanással ami oldalról nem látszik. m: 42 cm
11981.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Nagyméretű német faragott fa italos palack dugó, m: 7-8 cm
11982.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF