Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3145386
11970
473
Hummel "Apple Tree Girl". Mod.: 141, cca 1958-72, jelzett, sérült, m: 13 cm
3200292
11971
473
Kínai famille rose stílusú, sokalakos festésű fedeles váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20,5 cm
3112905
11972
473
3098889
11973
473
Kalk német porcelán kapcsoló előlap, 2 db, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, 13×9 cm
3132277
11974
473
cca 1914-1918 Wagner & Apel Bertram háborús propaganda figura - fiú kutyával. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12,5 cm 3188029
11975
473
1889-1892 Sarreguemines szecessziós desszertes tányér szett. 6 darab. Részletgazdag aranyfestéssel díszített vérvörös mázzal bevont fajansz. Jelzett: tányérok egy részén masszába nyomott SARREGUEMINES felirat. Kopással, d: 20,5 cm
3050030
11977
473
Bakonybéli emlék antik fajansz dobozka. Kézzel festett, jelzés nélkül, mázrepedésekkel d: 13 cm
3210718
11978
473
Arzberg 12 személyes porcelán étkészlet, Matricás, jelzett, apró kopással + néhány teás és mokkás csésze és alj. 3213622
11979
473
Japán teás csésze. Nen Yongda Sei Masakiyo. Rízsszemes, XIX.sz. kézzel festett, sárkány díszítéssel jelzett, hibátlan Díszdobozban
3103519
11980
473
5500
H&C Schlaggenwald antik 10 darabos kávéházi porcelán kávés szett. Jelzett, egyik fedőn csorbával. 3211724
11981
473
Kispesti porcelán váza, egyedi mázas. Kézzel festett, jelzett, alján minimális lepattanással ami oldalról nem látszik. m: 42 cm 3187131
11982
473
Nagyméretű német faragott fa italos palack dugó, m: 7-8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF