https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 442
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3208981
11946
473
0
20000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1850, Satsuma dísztál, jelzés nélkül, kis kopással, d: 25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3021281
11947
473
0
17000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Japán Kawamoto fo kutya mázas porcelán szobor, Jelzett, sérülésekkel / Chinese foo dog with damages 20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2564015
11948
473
0
12000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kínai porcelán díszváza, átalakítva asztali lámpává, kopott, új ernyővel, m:52cm
Das Lot is nicht erreichbar
2977824
11949
473
0
10000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kínai padlóváza madaras dekorral. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan 60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3064731
11950
473
0
20000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1860 Royal Vienna J. Haydn büszt. Mázas és biszkvit porcelán, jelzett, kis kopással, m: 11,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3142666
11951
473
0
22000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1860, Schütz kerámiagyár (Majolika- und Steingutfabrik Gebrüder Schütz, Cilli): Csésze alátéttel. Színes mázakkal fedett porcelánfajansz, jelzett: masszába nyomott SCHÜTZ CILLI felirat és 525 formaszám. Mind a csészén, mint az alátéten érdekes díszítés: három darab négyosztatú forma, bennefoglalt virágmotívummal, illetve sűrű virágdíszítés. Kopással, mázrepedéssel, alátét restaurált, erősen mázrepedt., d: 17,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3064733
11952
473
0
20000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1860 Royal Vienna Mozart büszt. Mázas és biszkvit porcelán, jelzett, kis kopással, m: 11,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3064739
11953
473
0
20000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1860 Royal Vienna Seb. Bach büszt. Mázas és biszkvit porcelán, jelzett, kis kopással, m: 11,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2963159
11954
473
0
19000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Rosenthal virág mintás porcelán süteményes készlet. Hat személyes komplett, kézzel festett, jelzett, kis kopással
Das Lot is nicht erreichbar
3134302
11955
473
0
15000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Antik Ludwigsburg porcelán furulyás fiú. Rokokó szobor. Kézzel festett, jelzett, kisujj hiányzik 22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2412772
11956
473
0
14000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Limoges - Maxim francia porcelán dísz tál. Matricás, jelzett, hibátlan. díszdobozban d: 21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3093834
11957
473
0
20000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Victoria Geisha (Gésa) japonizáló teás és mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 5-5 személyes, teáshoz egy plusz aljjal
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse