Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3103557
12019
473
Antik vastag anyagú porcelán kávéházi csésze, jelzés nélkül, kis kopással, d: 11 cm, m: 6 cm 3187134
12020
473
Lladro kertészkedő lány, jelzett, hiányos, m: 20 cm
3187312
12021
473
4800
Dehua porcelán kínai figura, sérült, m: 16,5 cm
3187357
12022
473
4400
1900 Kínai cloisonne bonbonier. Jelzés nélkül, kis kopással, 9x7 cm
3187372
12023
473
4400
cca 1880, feltehetően francia, Biedermeier csésze, m: 7,5 cm 3187292
12024
473
Rex Valencia 2 darab porcelán figura, jelzett, egyik sérült, m: 22-24 cm
3187132
12025
473
Unterweissbach és Goebel porcelán madár, jelzett, sérült, m: 7-12 cm 3187805
12026
473
Kahla hagymamintás 15 darabos szett: kiöntő, tálkák, tojáskínálók, sószórók. Jelzett, m: 18,5 cm
3187797
12027
473
Kahla hagymamintás teaszervírozó szett: kiöntő, tejkiöntő, cukortartó, jelzett, m: 24 cm alatt 3187774
12028
473
Kahla hagymamintás 6 darab csésze 6 darab aljjal, jelzett.
3187757
12029
473
Kahla hagymamintás nagytányérok, 6 darab, jelzett, d: 23,5 cm 3187528
12030
473
4400
cca 1930 Hutschenreuther táncospár, jelzett, sérült, m: 27,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF