Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3204605
12043
473
4400
Tulipán alakú váza, jelzés nélkül, mázrepedéssel, m: 25 cm
3210603
12044
473
2200
Arc de Triomphe. Fajansz persely, Renault felirattal, lepattanással, 15x15 cm
3210749
12045
473
Doboznyi angol porcelán, közte sérültekkel, közte 5 darab királyi esküvővel kapcsolatos porcelán. 3212529
12046
473
Lippelsdorf Wagner & Apel Bertram fiú virággal. Jelzett, kézzel festett, m: 15 cm 3212504
12047
473
Lippelsdrof táncoló gyermekpár. Jelzett, gyári anyaghibával m: 13 cm
3212564
12048
473
Roschützer Porzellanfabrik Unger & Schilde kávés készlet, egy csésze hiánnyal, jelzett. 3212120
12049
473
Aquincum 2 darab Hófehérke. Terv.: Ősz Szabó Antónia. Különböző festéssel. Jelzett, m: 24,5 cm 3212113
12050
473
Aquincum akt figura, jelzett, m: 23,5 cm 3211472
12051
473
4800
6 darab porcelán reggeliző szett: csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, kopással, közte ritkább készletekkel. 3211469
12052
473
5500
1938, Hutschenreuther Bavaria kétrészes fehér kávézó készlet, jelzett, teljes, hibátlan.
3211488
12053
473
II. Rákóczi Ferenc porcelán szobra, sorszámozott, m: 16,5 cm
3211494
12054
473
1915 Világháborús emléktálka, II. Vilmos és Ferenc József arcképével, jelzés nélkül, kopással, sérüléssel, d: 12,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF