Porzellan

Zahl der Lose: 442

Tulipán alakú váza, jelzés nélkül, mázrepedéssel, m: 25 cm
12043.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Arc de Triomphe. Fajansz persely, Renault felirattal, lepattanással, 15x15 cm
12044.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Doboznyi angol porcelán, közte sérültekkel, közte 5 darab királyi esküvővel kapcsolatos porcelán.
12045.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lippelsdorf Wagner & Apel Bertram fiú virággal. Jelzett, kézzel festett, m: 15 cm
12046.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Lippelsdrof táncoló gyermekpár. Jelzett, gyári anyaghibával m: 13 cm
12047.

Rufpreis:
1 800 HUF

Roschützer Porzellanfabrik Unger & Schilde kávés készlet, egy csésze hiánnyal, jelzett.
12048.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aquincum 2 darab Hófehérke. Terv.: Ősz Szabó Antónia. Különböző festéssel. Jelzett, m: 24,5 cm
12049.

Rufpreis:
5 000 HUF

Aquincum akt figura, jelzett, m: 23,5 cm
12050.

Rufpreis:
4 000 HUF
20

12051.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1938, Hutschenreuther Bavaria kétrészes fehér kávézó készlet, jelzett, teljes, hibátlan.
12052.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

II. Rákóczi Ferenc porcelán szobra, sorszámozott, m: 16,5 cm
12053.

Rufpreis:
5 000 HUF

1915 Világháborús emléktálka, II. Vilmos és Ferenc József arcképével, jelzés nélkül, kopással, sérüléssel, d: 12,5 cm
12054.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF