Porzellan

Zahl der Lose: 442

Hollóházi barokk zenész férfi figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
11898.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Hollóházi Riotil váza, antik jelenettel. Matricás, jelzett, kis lepattanással m: 19 cm
11899.

Rufpreis:
5 000 HUF

14 darabos nagyrészt Hollóházi tétel, közte harmonikás, matyó lány, liba figurák, bonbonierek, tálkák, vázák.
11900.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dísztál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 24,5 cm
11901.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tégely, jelzett, m: 5,5 cm
11902.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi apróvirág mintás 6 darab csésze alátéttel, jelzett, hibátlan.
11903.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi szeder mintás 6 darabos szett: 2 darab csésze alátéttel, cukortartó, gyertyatartó, jelzett, hibátlan.
11904.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi virágmintás 3 részes asztali szett, váza, bonbonier, levél alakú tálka. Jelzett, hibátlan.
11905.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi Erika mintás 3 részes asztali szett, váza, bonbonier, levél alakú tálka. Jelzett, hibátlan.
11906.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Éneklő. Hollóházi barokk nő porcelán figura, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 23,5 cm
11907.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán váza. Jelzett, minimális kopással, m: 19,5 cm
11908.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi retro kávés készlet. Jelzett, fedőhiánnyal.
11909.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF