Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3203774
11874
473
Zsolnay macskával labdázó kendős kislány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 14,5 cm 3202930
11875
473
Zsolnay búzavirág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5×7,5 cm, bársonybevonatú díszdobozban. 3209811
11876
473
Zsolnay virágmintás + pillangó mintás ékszeres tálkák, jelzett, hibátlan, d: 12 cm 3209791
11877
473
Zsolnay virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm 3209793
11878
473
4200
Zsolnay 2 darab búzavirág mintás váza, jelzett, m: 7-12 cm 3212536
11879
473
Zsolnay pillangó mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan (mázrepedéssel), 7,5x7,5 cm 2577332
11880
473
3213659
11881
473
Zsolnay búgócsigás lány Terv: Sinkó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x12 cm
3173218
11882
473
3400
Zsolnay korsós lányka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
3203761
11883
473
Zsolnay kendős kislány. Jelzett, m: 7 cm 3204494
11884
473
Zsolnay stafír váza, jelzés nélkül, m: 18 cm 3204085
11885
473
cca 1920/30 Zsolnay 7 darabos aranyozott kékcsíkos porcelán tétel, jelzet, kopással. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF