Porzellan

Zahl der Lose: 442

Zsolnay macskával labdázó kendős kislány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 14,5 cm
11874.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay búzavirág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5×7,5 cm, bársonybevonatú díszdobozban.
11875.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay virágmintás + pillangó mintás ékszeres tálkák, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
11876.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
11877.

Rufpreis:
5 000 HUF
20

Zsolnay 2 darab búzavirág mintás váza, jelzett, m: 7-12 cm
11878.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
9

Zsolnay pillangó mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan (mázrepedéssel), 7,5x7,5 cm
11879.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

11880.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay búgócsigás lány Terv: Sinkó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x12 cm
11881.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay korsós lányka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
11882.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Zsolnay kendős kislány. Jelzett, m: 7 cm
11883.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay stafír váza, jelzés nélkül, m: 18 cm
11884.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1920/30 Zsolnay 7 darabos aranyozott kékcsíkos porcelán tétel, jelzet, kopással.
11885.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF