Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3167163
12163
473
Wallendorf kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 20 cm 2792660
12164
473
Vegyes porcelán tétel, vegyes állapotban, garancia nincs!
2792669
12165
473
Terebess váza és bonbonier, kopott, jelzett, m: 16 cm, d: 11,5 cm 2894163
12166
473
2894156
12167
473
2864968
12168
473
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 7 cm
2976443
12169
473
cca 1930 Angol japonizáló dísztál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 18 cm
2976474
12170
473
2939154
12171
473
Gránit retro kerámia váza. Piros fekete, jelzett, hibátlan 22 cm
2927549
12172
473
Gránit vörös tálca. Jelzett, alul apró lepattanással 29x12,5 cm
3186163
12173
473
Szarvasvadászat. Sarreguemines dísztányér, cca 1900, lyukkal, d: 18 cm
3095203
12174
473
Franz Herb söröskorsó. Jelzett, hibátlan, m: 19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF