Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3210626
12139
473
Fuvolázó puttó, sorszámozott, német, kopott, m: 8,5 cm
3210623
12140
473
Royal Porzellan kacsa alakú irizáló mázas ékszertartó, jelzett, 16x10 cm 3210131
12141
473
Edelstein Bavaria 6 darab nagytányér, jelzett, kopott, d: 25 cm
3209801
12142
473
Kalocsai népi ruhás hölgy kétrészes szobor, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 3209697
12143
473
Antik rózsamintás porcelán tálca, jelzés nélkül, 32x19 cm 3209702
12144
473
Drasche virágmintás váza, jelzett, kopással, m: 26 cm 3209409
12145
473
Antik csehszlovák köretes tál, Láng M. Budapest jelzéssel, kopással, 20x20 cm 3209652
12146
473
Copeland görög jelenetes dísztányér, jelzett, d: 19 cm
3208560
12147
473
3200
Verekedő pandák. Antik kínai porcelán figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 7,5 cm 3208561
12148
473
3200
KPM Siegmund Schütz fehér porcelán ékszeres tálka / pralinékínáló pár, jelzett, d: 13,5 cm 3210907
12149
473
Erfurt emlékváza, az Erfurti Dóm és a Severkirche ábrázolásával, m: 13,5 cm
3212550
12150
473
4 darab porcelán: Hollóházi váza, bonbonier, favágó fiú + Ens rózsa, jelzett, kopással. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF