Porzellan

Zahl der Lose: 442

5 darab porcelán tárgy az angol királyi családhoz köthető díszítéssel, a királyi esküvők témájában, közte 1935 V. György király és Mária királyné ezüstjubileumi emlék.
12091.

Rufpreis:
5 000 HUF

Valencia Fine Porcelain olasz porcelán süteményes készlet, 24k arannyal díszítve, hibátlan, d: 19-27 cm
12092.

Rufpreis:
6 000 HUF

Valencia Fine Porcelain olasz porcelán kávés készlet, 24k arannyal díszítve, 1 alj hiánnyal, minimális kopottsággal.
12093.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

Kínai váza Tao Quian: Tavaszi barackvirág c. történetével feliratozva és női akt képpel. Matricás, jelzett, hibátlan Jing De Zhen. 34 cm
12094.

Rufpreis:
6 000 HUF

Porcelán miskakancsó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 17 cm
12095.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Historizáló jelenetekkel díszített háromosztatú kínáló, jelzés nélkül, kopással, 340x28 cm
12096.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hertwig-Katzhütte ló csikójával, jelzett, hibátlan, 18x20 cm
12097.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Kínai három hal figurális váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 21 cm
12098.

Rufpreis:
4 000 HUF

12099.

Rufpreis:
4 000 HUF

12100.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12101.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

2 darab angol porcelán virágcsokor, jelzett, sziromhiányokkal, m: 8-10 cm
12102.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF