Porzellan Zahl der Lose: 442
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3205808
12091
473
5 darab porcelán tárgy az angol királyi családhoz köthető díszítéssel, a királyi esküvők témájában, közte 1935 V. György király és Mária királyné ezüstjubileumi emlék.
3205792
12092
473
Valencia Fine Porcelain olasz porcelán süteményes készlet, 24k arannyal díszítve, hibátlan, d: 19-27 cm 3205791
12093
473
Valencia Fine Porcelain olasz porcelán kávés készlet, 24k arannyal díszítve, 1 alj hiánnyal, minimális kopottsággal. 3206507
12094
473
Kínai váza Tao Quian: Tavaszi barackvirág c. történetével feliratozva és női akt képpel. Matricás, jelzett, hibátlan Jing De Zhen. 34 cm
3208075
12095
473
4600
Porcelán miskakancsó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 17 cm
3208346
12096
473
Historizáló jelenetekkel díszített háromosztatú kínáló, jelzés nélkül, kopással, 340x28 cm 3207393
12097
473
Hertwig-Katzhütte ló csikójával, jelzett, hibátlan, 18x20 cm 3155343
12098
473
Kínai három hal figurális váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 21 cm
3058513
12099
473
3089019
12100
473
3134895
12101
473
3213747
12102
473
2 darab angol porcelán virágcsokor, jelzett, sziromhiányokkal, m: 8-10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF