https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3149162
10531
468
0
6500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Legány Zoltán (1911-1993): Budai hegyek, 1963. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 23,5×33,5 cm 3149167
10532
468
0
6500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Legány Zoltán (1911-1993): Görömböly-Tapolca, 1968. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 22×32,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3148153
10533
468
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Lajos Ferenc (1912-1998): Jelenet. Tus, papír, jelzett, 33×24,5 cm 3047386
10534
468
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Lampért András (1911-1971): Budapesti részlet, 1956. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, paszpartu széle kissé foltos 28×39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3136329
10535
468
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Lévay István: Idős pár. Akvarell, papír, jbl: Lévay István 1958. 29,5x 21 cm, keretben, keret sérült, javítható.
Das Lot is nicht erreichbar
3107506
10536
468
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mikola J. Nándor (1911-2006): Város, 1961. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (5/15). Mikola J. Nándor autográf ajándékozási soraival. Üvegezett fakeretben. 15,5×19,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2956070
10537
468
0
80000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mizser Pál (1941-2021): Radnóti emlékére ("Felemelkedő"), 1970-es évek. Plextol, farost, jelzés nélkül, hátoldalán Mizser Pál autográf feliratával, proveniencia: a művész hagyatéka, apró felületi sérülésekkel, 80x90 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3062787
10538
468
0
60000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár C. Pál (1894-1981): Újságrajzai és könyillusztrációi, 13 db lap, Ferenczy Galéria kiadása, 1999. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Kiadói karton mappában, hiányos, a kiadott 20 lap helyett 13 lap. Lapméret: 29,5x42 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2849112
10539
468
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Morzsa-Morhardt Gyula (?-?), működött a XX. században: Férfi akt. Ceruza, vöröskréta, papír, lap széle sérült, hajtásnyomokkal, 47x31,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3132343
10540
468
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Dénes (1947-2000): Berethalom, Bierthälm (Erdély). Fametszet, papír, jelzett a hátoldalán a művész bélyegzésével, 9x13 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2631640
10541
468
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mészáros Marianna (1963-): Cifrapalota, Kecskemét, Milleniumi sorozat 4., 2000. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (11/22), 15×11 cm 2731007
10542
468
0
65000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Manfred Mohr (1938-): Geometrikus kompozíció, 2012-19. Computer print, papír, jelzett. E 1/1 számozással. Plexiüvegezett keretben, plexi kisé sérült. Egyedi, gyűjtői darab! 22,5x22,5 cm / Manfred Mohr (1938-): Geometric composition, 2012-19. Computer print on paper, signed. Numbered: E 1/1. Framed. 22,5x22,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse