Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

10543.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10544.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Macskássy Izolda (1945-2021): Berzsenyi Dániel. Vegyes technika, selyem, jelzett. Kiss Dénes (1936-2013) József Attila-díjas író, költő, műfordítónak ajánlva. Fakeretben. 34x21,5 cm
10545.

Rufpreis:
12 000 HUF

10546.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Mezey István (1945-2012): Városfejlesztés. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5×39,5 cm
10547.

Rufpreis:
3 000 HUF

Molnár Gabriella (1940-): Körhinta. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (86/100), 35×51 cm
10548.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mészáros Lajos (1925-1971): Szánkózás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 18x25 cm
10549.

Rufpreis:
3 000 HUF

Merényi Rudolf (1893-1957): Női akt faunokkal. Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, kisebb törésnyommal, lap teteje kartonra kasírozva, 31x22 cm
10550.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). 45×34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed
10551.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Markó Ernő (1868-1945): Erdő. Olaj, karton, jelezve balra lent. Sérült. 35,5×52 cm
10552.

Rufpreis:
5 000 HUF

Marosi Ilona (1941-): Álarcos bogáncs. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 60×80 cm
10553.

Rufpreis:
10 000 HUF

Mészáros Mihály (1930-2008): kalapos hölgy portréja. Akvarell, kréta, papír, jelzett, Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak szóló ajánlási sorokkal, 42×29,5 cm
10554.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF