Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2828733
10543
468
38000
3110593
10544
468
44000
3147963
10545
468
Macskássy Izolda (1945-2021): Berzsenyi Dániel. Vegyes technika, selyem, jelzett. Kiss Dénes (1936-2013) József Attila-díjas író, költő, műfordítónak ajánlva. Fakeretben. 34x21,5 cm
3099434
10546
468
60000
3164721
10547
468
Mezey István (1945-2012): Városfejlesztés. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5×39,5 cm
3160656
10548
468
Molnár Gabriella (1940-): Körhinta. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (86/100), 35×51 cm 3160752
10549
468
Mészáros Lajos (1925-1971): Szánkózás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 18x25 cm 3160763
10550
468
3200
Merényi Rudolf (1893-1957): Női akt faunokkal. Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, kisebb törésnyommal, lap teteje kartonra kasírozva, 31x22 cm 3093508
10551
468
50000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). 45×34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed
3160951
10552
468
Markó Ernő (1868-1945): Erdő. Olaj, karton, jelezve balra lent. Sérült. 35,5×52 cm 3161384
10553
468
Marosi Ilona (1941-): Álarcos bogáncs. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 60×80 cm
3161421
10554
468
Mészáros Mihály (1930-2008): kalapos hölgy portréja. Akvarell, kréta, papír, jelzett, Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak szóló ajánlási sorokkal, 42×29,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF