https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3127612
10700
468
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somlai Vilma (1938-2007): Absztrakt táj. Akvarell, papír, a hátoldalán a művész pecsétjével jelzett, 31×43,5 cm 3127617
10701
468
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somlai Vilma (1938-2007): Színes csendélet. Akvarell, papír, a hátoldalán a művész pecsétjével jelzett, 50×35 cm 3127434
10702
468
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Scultéty Éva (1917-2001): Erdő széle. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (43/100). 30×19,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2676540
10703
468
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárosi Ödön (1885-1950): Budapest, Hűvösvölgykörynéki táj. . Akvarell, papír. Jelzés nélkül 43x30 cm sarkán gyűrődéssel
Das Lot is nicht erreichbar
3102622
10704
468
0
2200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Siklódy Ferenc (1968-). Matyás király, Kolozsvár 1495. Akvatinta, papír. Jelzett. 25x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3103568
10705
468
0
4200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somló Jenő (1894-?): Vízparti táj (Dunapart?), 1956. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 42x27,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3108759
10706
468
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somlai Vilma (1938-2007): Párhuzamok (cím nélkül). Dombornyomás, papír. Hátoldalán pecséttel jelzett, 20×20 és 20x20 cm 3108752
10707
468
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somlai Vilma (1938-2007): Absztrakt táj. Akvarell, papír, jelzett, a hátoldalán a művész pecsétjével, 37,5×55 cm 3046283
10708
468
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sipos István (1954-): Összekötözve. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA XI/XV számozással. Lapszéli kisebb gyűrődésekkel. 37,5×53 cm. Párdarabja reprodukálva a művész honlapján: http://siposistvan.hu/Galeria/Pages/Absztrakt.html#grid
Das Lot is nicht erreichbar
3047184
10709
468
0
40000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gyula (1924-1991): Táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 55x81 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2925981
10710
468
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gábor (1976-): Kiáltás - női alak. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2966975
10711
468
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somlai Vilma (1938-2007): Alakok. Linómetszet (?), dombornyomás, papír, lapszéli apró sérülésekkel (feltehetően rajzszög által ütött), mű ép. Hátoldalán pecséttel jelzett, 35×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse