Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

10712.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10713.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10714.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10715.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10716.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10717.

Rufpreis:
6 000 HUF

10718.

Rufpreis:
8 000 HUF

Simon Béla (1957-): Városrészlet, olaj, karton jelzett keretben 32x48 cm
10719.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidék. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzővel, vakráma nélkül, 42x56 cm
10720.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10721.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10722.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10723.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF