https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2967127
10398
468
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Iványi Grünwald Béla (1867-1940)-Prihoda István (1891-1956): Táborozók. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 30×44 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3044815
10399
468
0
3600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Imre István (1918-1983): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, fakeretben, 39,5×29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3167909
10400
468
0
36000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Joláthy Attila (1927-1998): Narancs-rózsaszín kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. 30x30 cm. 3141845
10401
468
0
11000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Józsa János (1936-2016): Debreceni panoráma. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 24,5×58 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3029243
10402
468
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Jozefka Antal (1935-): Színek harmóniája (cím nélkül). Akvarell, papír, jelzett, 9×15,5 cm, üvegezett fakeretben
Das Lot is nicht erreichbar
3098512
10403
468
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Jándi Zsuzsanna (1947-): Csendélet. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Paszpartuban, 33×38 cm / Watercolour on paper, signed lower right, in passepartout.
Das Lot is nicht erreichbar
3129269
10404
468
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Jánosi Sándor (1927-1982): Napraforgó. Színes linómetszet, papír. Jelzett. Üvegezett, kopott fakeretben, 33×20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3136655
10405
468
0
60000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Jakuba János (1909-1974): Kaszáló. Olaj, vászon, jjl.: Jakuba. 60x80 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3136660
10406
468
0
60000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Jakuba János (1909-1974): Házak. Olaj, vászon, jjl.: Jakuba. 60x80 cm, keretezett, jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
3143777
10407
468
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Koppány Frigyes (?-?): Pax, 1984. Akvarell, tus, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 20x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3143781
10408
468
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Koppány Frigyes (?-?): Geometria, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 15x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3144228
10409
468
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Koppány Frigyes (?-?): Geometrikus formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 15x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse