Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

10398.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10399.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Joláthy Attila (1927-1998): Narancs-rózsaszín kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. 30x30 cm.
10400.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Józsa János (1936-2016): Debreceni panoráma. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 24,5×58 cm
10401.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10402.

Rufpreis:
5 000 HUF

10403.

Rufpreis:
12 000 HUF

10404.

Rufpreis:
1 800 HUF

10405.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10406.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10407.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10408.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10409.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF