Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3135472
10085
468
Andó Mária (1949-): Embertelenítés IV., 2007. Litográfia, papír, jelzett, 9/10 számozással. 27x44 cm
3144771
10086
468
Albert Farkas (-): Naplopó. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány 4/6 számozással. 5x20,5 cm
3142065
10087
468
Ács István (1950-): Archaikus torzó (a kertész), 2004. Litográfia, papír, jelzett, 17/22 számozással. 35x25,5 cm
3162906
10088
468
44000
Árkossy István (1943-): Spanyol emlék. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 40×50 cm
2971759
10089
468
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Országúton. Rézkarc, papír, jelzett. számozott (2/30), 25×35 cm
3042196
10090
468
Aradi Edvi Illés Jenő (1886-1962): Csendélet porcelán figurákkal. Olaj, karton, jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben, 24×29,5 cm
2823419
10091
468
3800
2862657
10092
468
40000
2743020
10093
468
3048401
10094
468
Alirzayev, Oktay (-): Csendélet. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 33x23 cm
2907791
10095
468
120000
2907747
10096
468
70000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF