Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet női alakkal, 1979. Pasztell, papír, jelezve balra fent. Üvegezett keretben. 100×70 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life, 1979. Pastell on paper, signed upper left. Framed 100×70 cm ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10097.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10098.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Edita Ambrušová (1920-2015), szlovák festő: Pozsonyi részlet a várral, 1985. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (30/200). Üvegezett fakeretben. 26x22,5 cm
10099.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10100.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

10101.

Rufpreis:
4 000 HUF

10102.

Rufpreis:
4 000 HUF

10103.

Rufpreis:
4 000 HUF

B. Hajdú László (1926-1998): Fekvő női akt. Kréta, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Lapszéli apró szakadással. 21×30 cm
10104.

Rufpreis:
1 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb felületi sérüléssel, rézkarc ép, 14,5x20 cm
10105.

Rufpreis:
1 000 HUF

10106.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Boros Tamás (1959-): Band II., 1989. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott 27/30. 33x20 cm.
10107.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Boros Tamás (1959-): Band III., 1989. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott 27/30. 33x20 cm.
10108.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF