https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3167911
10122
468
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bér János (1937-2021): Zöld-kék kompozíció, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/40). Lapméret: 65×50 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (10/40).
Das Lot is nicht erreichbar
3161309
10123
468
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bálint József (1886-1957), 1906 k. Nagybányán tanult: Női portré, 1907. Olaj, vászon, jelezve balra fent. Sérült. Vakráma nélkül. 47×37 cm 3142749
10124
468
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bogdándy Zoltán Szultán (1953-): Osonó, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/X számozással. 43x30,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3144358
10125
468
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bodnár Imre (1959-): Olvashatatlan címmel (öreg jós?), 2001. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. X/XV. számozással. 33×19,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3158683
10126
468
0
8500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Reggel. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (89/100), 23×34,5 cm 3161114
10127
468
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Balla Margit (1947- ): Madárfejű lovag (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, 20x13 cm (lapméret: 43x30,5 cm) 3103180
10128
468
0
55000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Interieur. Pasztell, papír, faroston, jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60×80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3106173
10129
468
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Legyünk jó barátok. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 17×17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3106167
10130
468
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Zsoldos. Ceruza, pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 16×11,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3106160
10131
468
0
44000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Batári László (1920-1997): Hóolvadás. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Hollósy Galéria raglapjával. 53x69 cm. Dekoratív fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3106142
10132
468
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Szobában (női akt). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Apró felületi sérüléssel (festékhiánnyal). Fakeretben. 60×70 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3106135
10133
468
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Tiszapart. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 40×60 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse