Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

10122.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Bálint József (1886-1957), 1906 k. Nagybányán tanult: Női portré, 1907. Olaj, vászon, jelezve balra fent. Sérült. Vakráma nélkül. 47×37 cm
10123.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
9

Bogdándy Zoltán Szultán (1953-): Osonó, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/X számozással. 43x30,5 cm.
10124.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bodnár Imre (1959-): Olvashatatlan címmel (öreg jós?), 2001. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. X/XV. számozással. 33×19,5 cm
10125.

Rufpreis:
4 000 HUF

Badacsonyi Sándor (1949-2016): Reggel. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (89/100), 23×34,5 cm
10126.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Balla Margit (1947- ): Madárfejű lovag (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, 20x13 cm (lapméret: 43x30,5 cm)
10127.

Rufpreis:
3 000 HUF

10128.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10129.

Rufpreis:
5 000 HUF

10130.

Rufpreis:
5 000 HUF

10131.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10132.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10133.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF