Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3159329
10435
468
Khell Csörsz: Öt sört. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban 21x30 cm 3159330
10436
468
Khell Csörsz: Jakab - Férfi arc. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban 30x24 cm
3159321
10437
468
60000
Kárpáthy Jenő (1870-1950): Tengeri látkép. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív keretben 33x48 cm
3168195
10438
468
40000
Kozma Lajos (1884-1948): 8 darab klf színes metszet, cca 8x7 cm 3159674
10439
468
Kassák Lajos (1887-1967) Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Lapméret: 35x28,5 cm.
3160470
10440
468
Kassák Lajos (1887-1967) Dadaista kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Lapméret: 35x28,5 cm.
3160606
10441
468
Kiss Terézia (1928- ): Alkonyul Zebegényben. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott 3/100. Üvegezett keretben. 24x29,5 cm 3160670
10442
468
Kántor István, XIX. sz. vége: Historizáló bútor- és enteriőrterv Párizs, 1882. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, üvegezett fakeretben, 24x50 cm
3167232
10443
468
Kurdy Ilona (1951-): Virág. Vegyes technika, farost. Jelzett a hátoldalán. 50x40 cm
3160848
10444
468
Klossy Irén (1943-): Kikötő (Baja?). Fametszet, papír. Jelzett Üvegezett fakeretben, 20×29,5 cm 3160931
10445
468
4600
Kalo Zoltán (-): Turbános portréja. Olaj, karton. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 34x22 cm 3161581
10446
468
Kövesdy Géza (1887-1950): Emberek a vízparton. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 12×18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF