Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Kőmíves István (1949-2007): Töredék. Litográfia, papír, jelzett, 10/2 (?) számozással. 20,5x27,5 cm
10459.

Rufpreis:
4 000 HUF

10460.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10461.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10462.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kádár Katalin (1951-): Rézkarcinoma VII. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/V. számozással, 18x11 cm
10463.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Károlyi Zsuzsanna (1954-): Nagy kép. Rézkarc, papír, jelzett, 1/5 számozással. 27x20 cm
10464.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kondé László (1954-2002): Reneszánsz tanulmány, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A III./VI. számozással. 24,5x39,5 cm
10465.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kókay Krisztina (1943-): Régi kert, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 25/3 számozással, 40×29 cm
10466.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kondé László (1954-2002): A festő menekülései VI., halál, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A III./V. számozással. 30x39 cm
10467.

Rufpreis:
4 000 HUF

Katona Kata (1942-): Medea. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 15/7 számozással. 16,5x24,5 cm
10468.

Rufpreis:
4 000 HUF

10469.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kovács Tamás László (1964-): "Lebegés". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, művészpéldány E.A. XIX/XXI számozással. 20x20 cm
10470.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF