Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2642819
10483
468
3800
2832902
10484
468
3065418
10485
468
2906561
10486
468
3047169
10487
468
26000
3048378
10488
468
28000
Keleti Jenő (1920-1998): Nagy csokor. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Jobb alsó sarkában kissé sérült., 60x80 cm
3048502
10489
468
28000
Korányi Gábor (1952-): Predators, 1991. Litográfia, papír, jelzett, számozott (12/20). Lapszéli szakadásokkal. Korányi Gábor grafikái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, mivel a 90-es évek óta Kaliforniában él. 87×61 cm
2939746
10490
468
50000
3084941
10491
468
Kákonyi István (1917-1993): Napfényes faluvége, 1981. Olaj, rétegelt falemez, jelzett, 38×46 cm
3128543
10492
468
34000
Krajcsirovits Henrik (1929-2007): Lejtői domboldal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben, 60×80 cm
3126414
10493
468
Kellner István (1898-?), Munkácsy Mihály után: Csendélet. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 46x40 cm
3126293
10494
468
Kádár György (1912-2002): Tihanyi apátság. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (78/100), üvegezett fakeretben, 37×27 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF