Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

10483.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10484.

Rufpreis:
4 000 HUF

10485.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10486.

Rufpreis:
6 000 HUF

10487.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Keleti Jenő (1920-1998): Nagy csokor. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Jobb alsó sarkában kissé sérült., 60x80 cm
10488.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Korányi Gábor (1952-): Predators, 1991. Litográfia, papír, jelzett, számozott (12/20). Lapszéli szakadásokkal. Korányi Gábor grafikái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, mivel a 90-es évek óta Kaliforniában él. 87×61 cm
10489.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10490.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Kákonyi István (1917-1993): Napfényes faluvége, 1981. Olaj, rétegelt falemez, jelzett, 38×46 cm
10491.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Krajcsirovits Henrik (1929-2007): Lejtői domboldal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben, 60×80 cm
10492.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Kellner István (1898-?), Munkácsy Mihály után: Csendélet. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 46x40 cm
10493.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kádár György (1912-2002): Tihanyi apátság. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (78/100), üvegezett fakeretben, 37×27 cm.
10494.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF