https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3124509
10495
468
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kovács József (?-?): Jéggyűjtés. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 19×26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2959258
10496
468
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Terézia (1928-2016): Solymosi táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 15x22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3101663
10497
468
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kolozsváry Endre (1901-?): Vadászkutya zsákmánnyal. Olaj, farost, jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 65x45 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3101671
10498
468
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kolozsváry Endre (1901-?): Vadászkutya elejtett madárral. Olaj, farost, jelzett. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív fakeretben. 65x45 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3110646
10499
468
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Péter (1957-): Esernyős. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott: ?/100. Üvegezett fakeretben. 9,5x6,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3110641
10500
468
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Péter (1957-): Nyomdász. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 15/100. Üvegezett fakeretben. 11,5x9,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3107173
10501
468
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kazai Sajó Péter (1909-1994): Fehér paripa (cím nélkül). Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2874183
10502
468
0
65000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kunffy Lajos (1869-1962): Szerelmespár. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 35×25 cm. Hátoldalán régi aukciós címkével (BÁV?). / oil on wood, signed. framed, with old auction label on the reverse
Das Lot is nicht erreichbar
2830252
10503
468
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kaszás István Viktor (1928-2015): Rabbi II. Gouache, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3023118
10504
468
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Korcsog Sándor (?-): Virágcsendélet naranccsal (1999). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Korcsog Sándor 1999. Keretben. 57x47cm
Das Lot is nicht erreichbar
3023117
10505
468
0
4600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Korcsog Sándor (?-): Fehérorgona csendélet naranccsal (1999). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Korcsog Sándor 1999. Barna-fekete lakkozott fakeretben, üvegezve. 30x39,6cm
Das Lot is nicht erreichbar
3101188
10506
468
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kellner István (1898-?): Korongozó, Mohács 1958. Olaj, farost. Jelzett, 40x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse