Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Luzsicza Lajos Árpád (1949-): Strand. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (11/25). 22x32 cm
10519.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lieber Éva (1932-2005): Tavaszi borulat. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 33x47,5 cm
10520.

Rufpreis:
6 000 HUF

Oskar Laske (1874-1951): Sok hűhó semmiért (Viel Lärm um nichts). Litográfia, papír, jelzett a litográfián, üvegezett fakeretben, 29x39,5 cm
10521.

Rufpreis:
12 000 HUF

10522.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ligeti Miklós (1982-): Itália tornyok (San Gimignano?). Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, 18x26 cm
10523.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10524.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10525.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10526.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Losonci Lilla (1930-): Szentendre, Péter Pál templom. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40×30 cm
10527.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Losonci Lilla (1930-): Provence. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 60×40 cm
10528.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10529.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Litteczky-Krausz Ilona (1900-1975): Erdélyi konyha. Linómetszet, vegyes technika, papír, jelzett. 12x12 cm. Üvegezett fakeretben.
10530.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF