Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3123401
10675
468
3124068
10676
468
id. Radnai Mayer József (?-): Alföld. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 30×40 cm
3127522
10677
468
Rác András (1926-2013): Színes szalagok. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 35x49,5 cm
3144407
10678
468
Romvári János (1953- ): Parádfürdő - Vízmúzeum, 1988. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 10/100. 15x16,5 cm
3147935
10679
468
Jelzés nélkül: Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. 13,5x9 cm
3160994
10680
468
Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, foltos, 23×16 cm 3160990
10681
468
Rippl-Rónai József (1861-1927): Éhes kutyák. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, foltos, 23×16 cm 3160436
10683
468
90000
3161147
10684
468
Reinhardt István (1936-): Tópart (Balaton?). Olaj, farost, jelzés nélkül, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 45x60 cm 3160799
10685
468
Rudnay Gyula (1878-1957): Naplemente. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 15×23 cm 3165342
10686
468
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 45,5x29,5 cm 3165349
10687
468
Rác András (1926-2013): Szentendrei motívum. Szén, pasztell, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Hajtásnyommal, lapszéli apró szakadással. 71,5x48 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF