Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

10675.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

id. Radnai Mayer József (?-): Alföld. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 30×40 cm
10676.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rác András (1926-2013): Színes szalagok. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 35x49,5 cm
10677.

Rufpreis:
12 000 HUF

Romvári János (1953- ): Parádfürdő - Vízmúzeum, 1988. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 10/100. 15x16,5 cm
10678.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jelzés nélkül: Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. 13,5x9 cm
10679.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, foltos, 23×16 cm
10680.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rippl-Rónai József (1861-1927): Éhes kutyák. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, foltos, 23×16 cm
10681.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10683.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Reinhardt István (1936-): Tópart (Balaton?). Olaj, farost, jelzés nélkül, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 45x60 cm
10684.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rudnay Gyula (1878-1957): Naplemente. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 15×23 cm
10685.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 45,5x29,5 cm
10686.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rác András (1926-2013): Szentendrei motívum. Szén, pasztell, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Hajtásnyommal, lapszéli apró szakadással. 71,5x48 cm
10687.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF