https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3136148
10832
468
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalóky Sándor (1921-1978): Háztetők. Akvarell, papír, jjl: Szalóky 1959. 28,5x46 cm, keretben, keret sérült, javítható. 3135739
10833
468
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalóky Sándor (1921-1978): Őszi táj. Akvarell, papír, jjl.: Szalóky S. -1959. 29x46,5 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
3136354
10834
468
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalóky Sándor (1921-1978): Tájkép. akvarell, papír, jjl: Szalóky. 28,5x45,5 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
3156334
10835
468
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Amerigo Tot (1909-1985), kétoldalas mű: Amerigo Tot budai várban lévő műteremházának üvegfala és alaprajza. Golyóstoll, papír, jelzett, 17,5x12,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3069870
10836
468
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tuba Krisztina: A bolygók. Olaj, vászon, jelzés nélkül 41x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3078099
10837
468
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tardi Kovács Sándor (1938-2013): Baleset, 1998. Olaj, farost. Jelezve középen. 60x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3077656
10838
468
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Thuróczy Zoltán (1935-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéivel. 66×79 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3078130
10839
468
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tassy Béla (1942-): Forgás. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (100/91). Paszpartuban. 45x34 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3018240
10840
468
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Trescsényi Judit (?-): Ablakon át, 1987. Olaj, vászon. Sérült. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 25×35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3062298
10841
468
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tifán Enikő (-), erdélyi magyar festő: Nyári erdő. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 40x60 cm 2971014
10842
468
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tramontini Ervin (1952-): Zebegényi utca. Akril, vászon. Jelezve balra fent. 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2890037
10843
468
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tóthpál Katalin (1977- ): Lovak, olaj, farost, jelzett, 40×59,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse