Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Szalóky Sándor (1921-1978): Háztetők. Akvarell, papír, jjl: Szalóky 1959. 28,5x46 cm, keretben, keret sérült, javítható.
10832.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10833.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10834.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Amerigo Tot (1909-1985), kétoldalas mű: Amerigo Tot budai várban lévő műteremházának üvegfala és alaprajza. Golyóstoll, papír, jelzett, 17,5x12,5 cm
10835.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10836.

Rufpreis:
6 000 HUF

10837.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10838.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Tassy Béla (1942-): Forgás. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (100/91). Paszpartuban. 45x34 cm
10839.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10840.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Tifán Enikő (-), erdélyi magyar festő: Nyári erdő. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 40x60 cm
10841.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10842.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10843.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF