Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Töreky Ferenc (1922-2006): Hölgy fehér paripával. Vegyes technika, papír, jelzett, hátoldalán Töreky Ferenc Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak szóló ajánlási sorokkal és a művész bélyegzőjével, üvegezett fakeretben, 50×32 cm
10856.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Tóth Imre (1929-2004): Boglyák, 1980-as évek. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Debreceni Műhely címkéjével. Üvegezett fakeretben. 40×70 cm
10857.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Tóth Barna (1941-2021), 2 db mű: Jelmeztervek Kovács Kati énekesnő részére. Vegyes technika, kollázs, papír, egyik jelzett, 29,5x21 és 61×43,5 cm
10858.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10859.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10860.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10861.

Rufpreis:
2 000 HUF

10862.

Rufpreis:
4 000 HUF

10863.

Rufpreis:
2 000 HUF

10864.

Rufpreis:
5 000 HUF

10865.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10866.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

10867.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF