https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3161404
10856
468
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Töreky Ferenc (1922-2006): Hölgy fehér paripával. Vegyes technika, papír, jelzett, hátoldalán Töreky Ferenc Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak szóló ajánlási sorokkal és a művész bélyegzőjével, üvegezett fakeretben, 50×32 cm 3161856
10857
468
0
32000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Imre (1929-2004): Boglyák, 1980-as évek. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Debreceni Műhely címkéjével. Üvegezett fakeretben. 40×70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3159208
10858
468
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Barna (1941-2021), 2 db mű: Jelmeztervek Kovács Kati énekesnő részére. Vegyes technika, kollázs, papír, egyik jelzett, 29,5x21 és 61×43,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3136229
10859
468
0
36000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Imre (1929-2004): Táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán Képcsarnok etikett, sérült, képszerte festék pergés. 51x61 cm, nincs keret.
Das Lot is nicht erreichbar
3135894
10860
468
0
32000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tahi-Tóth Nándor (1912-1978): Bika. Monotípia, tus, papír, jjl.: Tahi-Tóth 955. 32x44 cm, keretben, kis sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
3127579
10861
468
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ujváry Lajos (1925-2006): Arckép. Akvarell, papír, jelzett. 18,5×15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3127570
10862
468
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ujváry Lajos (1925-2006): Lovászi, 1960. Akvarell, golyóstoll, papír, jelzett. 23×39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2860697
10863
468
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ujváry Lajos (1925-2006): Olvasó hölgy portréja. Olajpasztell, karton, jelzett, jobb alsó sarkában sérült. 67x48,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2860744
10864
468
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ujváry Lajos (1925-2006): Bartók Béla portréja. Toll, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 32,5x23,5 cm 2971894
10865
468
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Urbán Gábor (1946-): Téli táj. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 40x60cm
Das Lot is nicht erreichbar
3145309
10866
468
0
85000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ulrichs, Timm (1940-): Körök (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelezve jobbra lent, számozva balra lent: 53/100, 62x44 cm. Hátoldalán kisebb felületi sérülésekkel (korábbi paszpartuzás nyomaival) / Ulrichs, Timm (1940-): Untitled. Silkscreen on paper, signed lower right, numbered 53/100 lower left, 62x44 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2854729
10867
468
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ujházi Péter (1940-): Makónyár. Ofszet, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel. Plexiüvegezett keretben. 30x42 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse