Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

10844.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jurij Tanyigin (1963-), orosz festő: Menyasszony, 1996. Olaj, vászon, faroston, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x42 cm. Dekoratív fakeretben.
10845.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10846.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Trombitás Tamás (1952-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 64/130. 25,5x33 cm.
10847.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Tilless Béla (1932-2018): Formák (cím nélkül), 1970-es évek. Szitanyomat, papír. Jelzett. 39x26 cm
10848.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Thernai András (-): Táj. Olaj, fa. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 13x18 cm
10849.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tuka László (1924-2007): A (...) táj. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (5/100). Üvegezett fakeretben. Lap szélén apró foltokkal. 41×27 cm
10850.

Rufpreis:
2 000 HUF

Túry Mária (1930-1992): A kiállítás látogatói. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Lap széle kissé foltos. festmény szélén kopás. Üvegezett fakeretben, 38,5×48 cm
10851.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Tóth Rozália (1946-2015): Őszi bíboralkony. Olaj, vegyes technika, farost, jelzett, 20x40cm. Dekoratív fakeretben.
10852.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Tóth Imre (1929-2004): 1930 IX. 1. Miskolcon. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39,5 cm.
10853.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tóth Imre (1929-2004): Az első május 1 megünneplése (1893). Rézkarc, papír, jelzett, 29x39,5 cm.
10854.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tóth Imre (1929-2004): Az első szabad május 1. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39,5 cm
10855.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF