Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3139961
10844
468
3143844
10845
468
50000
Jurij Tanyigin (1963-), orosz festő: Menyasszony, 1996. Olaj, vászon, faroston, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x42 cm. Dekoratív fakeretben. 3148248
10846
468
28000
3145245
10847
468
22000
Trombitás Tamás (1952-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 64/130. 25,5x33 cm.
3128811
10848
468
Tilless Béla (1932-2018): Formák (cím nélkül), 1970-es évek. Szitanyomat, papír. Jelzett. 39x26 cm
3109545
10849
468
Thernai András (-): Táj. Olaj, fa. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 13x18 cm 3103204
10850
468
Tuka László (1924-2007): A (...) táj. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (5/100). Üvegezett fakeretben. Lap szélén apró foltokkal. 41×27 cm 3082908
10851
468
42000
Túry Mária (1930-1992): A kiállítás látogatói. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Lap széle kissé foltos. festmény szélén kopás. Üvegezett fakeretben, 38,5×48 cm
3159893
10852
468
Tóth Rozália (1946-2015): Őszi bíboralkony. Olaj, vegyes technika, farost, jelzett, 20x40cm. Dekoratív fakeretben.
3164732
10853
468
Tóth Imre (1929-2004): 1930 IX. 1. Miskolcon. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39,5 cm. 3164730
10854
468
Tóth Imre (1929-2004): Az első május 1 megünneplése (1893). Rézkarc, papír, jelzett, 29x39,5 cm. 3164727
10855
468
Tóth Imre (1929-2004): Az első szabad május 1. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF