Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

10868.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Veress Elemér (1876-1959): Téli táj, Szeged, 1942. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35×27,5 cm
10869.

Rufpreis:
5 000 HUF

10870.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10871.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Varga D. József (1917-1976): Cigánygyerek hegedűvel. Olaj, karton, keretben, jelzett, 36x24 cm
10872.

Rufpreis:
12 000 HUF

Velekei József Lajos (1950-2014): Stáció. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 43×58 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 38. o.
10873.

Rufpreis:
12 000 HUF

10874.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10875.

Rufpreis:
1 800 HUF

10876.

Rufpreis:
10 000 HUF

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Firenzei részlet, 1925. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 18×15 cm
10877.

Rufpreis:
5 000 HUF

10878.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10879.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF