https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3164640
10868
468
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Únyi István (1930-2005): Festő a hóban, 1969. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 50×60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3146887
10869
468
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Veress Elemér (1876-1959): Téli táj, Szeged, 1942. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35×27,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2864090
10870
468
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Várady Lajos (1911-1998): Horgász. Olaj, farost, jelzett, fakeretben. 78×130 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
2971931
10871
468
0
65000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Viski János (1891-1987): Vágtázó szekér. Olaj, vászon, jelzett. Kissé sérült. Fakeretben, 60x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2972568
10872
468
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Varga D. József (1917-1976): Cigánygyerek hegedűvel. Olaj, karton, keretben, jelzett, 36x24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3067513
10873
468
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Velekei József Lajos (1950-2014): Stáció. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 43×58 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 38. o. 2805926
10874
468
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Vöröss Tibor (1911-1999): Kanapés csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 19×24,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2860906
10875
468
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Vöröss Tibor (1911-1999): Hvari kikötő, 1969. Filctoll, papír, jelzett, törésnyommal. 22×28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3029190
10876
468
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Volent Katalin (1954-): Vízpart. pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 26x33,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3080111
10877
468
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Firenzei részlet, 1925. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 18×15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3078965
10878
468
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Viski János (1891-1987): Kecskék. Olaj, karton, jelzett. sérülésekkel, törésnyommal 50x60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3126522
10879
468
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Vujovits (Vujovich) Irma (1898-1977), a nagybányai szabadiskolát látogatta 1918-ban: Csendélet. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben, 57×37,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse