https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3161412
10555
468
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mészáros Mihály (1930-2008): Női akt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×20 cm 3093500
10556
468
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45×34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed
Das Lot is nicht erreichbar
3166499
10557
468
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mészáros Wivien (1966-): Vízesés. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 30x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3135045
10558
468
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 3/50. 50x39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3144439
10559
468
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Marosán Ferenc (?-2015): "Haiku (vonal)", 2000. Indigónyomat, tojáslevonat, merített papír, jelzett, számozott: I/III. 15x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3025136
10560
468
0
11000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
MADARÁSZ ÁGOTA PÁL (?-): Sétálók, 1965. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben, 31,5×36,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2985834
10561
468
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Máthé István (1922-): Vigh Márton háza (Erdély). Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, fakeretben, 36x43 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2908559
10562
468
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mezős Béla (1949-): Holdbéli táj (cím nélkül). Maestro aeroszol festék, papír. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 29x39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3028716
10563
468
0
36000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mohácsy Á Győző (1902-1962): Vásári sokadalom. Tempera, farost, jelzés nélkül, hátoldalán Mohácsy Á Győző hagyatéki bélyegzővel üvegezett fa keretben, 54x65 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3028721
10564
468
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mohácsy Á Győző (1902-1962): Önarckép. Ceruza, papír, jobb alsó sarkában Mohácsy Á Győző hagyatéki bélyegzővel, üvegezett fakeretben, 29,5x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3027014
10565
468
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Máger Ágnes (1944-): Csendélet, 1980. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 50x60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3073302
10566
468
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, jelzés nélkül, 28x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse