Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

10579.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10580.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10581.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10582.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10583.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10584.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőszéle. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 23x14,5 cm
10585.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10586.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

10587.

Rufpreis:
12 000 HUF

Németh György (1888-1962): Lovaskocsi. Olaj, falemez, jelzett.. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 25x35 cm.
10588.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Nolipa István Pál (1907-1986): Forgatag, 1967. Színes tus, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 8,5x31 cm
10589.

Rufpreis:
12 000 HUF

10590.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF