https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3124971
10579
468
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Macskássy Izolda (1945-2021): Ádám. Selyem, vegyes technika, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. paszpartu piszkos 32x22 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3073321
10580
468
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, jelzés nélkül, lapszéli egészen apró felületi sérüléssel, 28x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3141900
10581
468
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mocsay Béla (működött 1920-45 körül): Sztrájktanya előtt (Ferencvárosi utca). Akvarell, tus, toll, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán Nemzeti Szalon Ujságrajzolók c. kiállítás, a Munkácsy Céh az Ernst Múzeumban rendezett tárlatának és a Humoros művek a Műcsarnokban rendezett korabeli raglapjával. Üvegezett fakeretben, 27×24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3136461
10582
468
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mráz János (1950-): Folyópart farakással. Olaj, farost, Jbl.: Mráz. 44x60 cm, keretben, jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
3136437
10583
468
0
42000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Miháltz Pál (1899-1988): Szentendrei házak. pasztell, papír, Jjl.: Miháltz Pál 959. 46x60 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
3103582
10584
468
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdő. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 11,5x19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3103558
10585
468
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőszéle. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 23x14,5 cm 3144853
10586
468
0
110000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Chewing. Olaj, vászon. Jelezve balra lent és a hátoldalán. 58x58 cm. / oil on canvas, signed lower left and on the reverse
Das Lot is nicht erreichbar
3130337
10587
468
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Ferenc (1892-1970): Gyerekek. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 31,5×21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3140118
10588
468
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Németh György (1888-1962): Lovaskocsi. Olaj, falemez, jelzett.. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 25x35 cm. 2950103
10589
468
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): Forgatag, 1967. Színes tus, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 8,5x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3140092
10590
468
0
44000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nowinsky Jenő (1884-?): Hazafelé. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátolfalán budapesti Új Szalon kissé töredékes raglapjával. Javított. Dekoratív fakeretben, 60x70 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse