Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2953999
10422
468
2971354
10423
468
3068060
10424
468
34000
Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció, Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (97/100). Hátoldalon a művész pecsétjével 37x49,5 cm
2971348
10425
468
Joseph Kádár (1936-2019): "Hommage á Kassák", 1987-1990. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (7/100). Hátoldalán a művész pecsétjével és autográf felirattal, 23x23 cm
3128837
10426
468
Matti Koskela (1933-2020): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1970-es évek. Szitanyomat, papír. Jelzett. 27x27 cm.
3101566
10427
468
400000
3143784
10429
468
3800
3144020
10430
468
3800
Koppány Frigyes (?-?): Op-art kép, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16,5x16 cm
3164220
10431
468
- Kunt Ernő (1920-1994): Szamáron lovagló, Akvarell, linó, papír. . Jelzett. Műcsarnok 77.06.10 dátumozással. 21x27 cm 3160959
10432
468
40000
Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Múló idő. Olaj, vászon , jelzett a hátoldalán autográf felirattal; Kiállítva a Csepeli Őszi tárlaton. 51x51 cm.
3160983
10433
468
46000
Kliené Róna Klára (1901-1987): Hajók a Duna parton. 1937. Pasztell, papír, vegyes technika. Jelzett. fakeretben, 38x29 cm 3159331
10434
468
Khell Csörsz: Férfi arc. Vegyes technika, papír, jelzett, ca 1980 19x80 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF