Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

10422.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10423.

Rufpreis:
10 000 HUF

Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció, Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (97/100). Hátoldalon a művész pecsétjével 37x49,5 cm
10424.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Joseph Kádár (1936-2019): "Hommage á Kassák", 1987-1990. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (7/100). Hátoldalán a művész pecsétjével és autográf felirattal, 23x23 cm
10425.

Rufpreis:
10 000 HUF

10426.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10427.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

10429.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Koppány Frigyes (?-?): Op-art kép, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16,5x16 cm
10430.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

-  Kunt Ernő (1920-1994): Szamáron lovagló, Akvarell, linó, papír. . Jelzett. Műcsarnok 77.06.10 dátumozással. 21x27 cm
10431.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Múló idő. Olaj, vászon , jelzett a hátoldalán autográf felirattal; Kiállítva a Csepeli Őszi tárlaton. 51x51 cm.
10432.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Kliené Róna Klára (1901-1987): Hajók a Duna parton. 1937. Pasztell, papír, vegyes technika. Jelzett. fakeretben, 38x29 cm
10433.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Khell Csörsz: Férfi arc. Vegyes technika, papír, jelzett, ca 1980 19x80 cm
10434.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF