Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Kondor Béla (1931-1972): Furulyázó, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 16×9 cm
10410.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Betegen, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 16×9 cm
10411.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Áldás, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 16×9 cm
10412.

Rufpreis:
5 000 HUF

Khell Csörsz: Hétfejű sárkány. Vegyes technika, papír, jelzett, ca 1970 18x8 cm
10413.

Rufpreis:
6 000 HUF

Koppány Frigyes (?-?): Geometria, 1981. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 15,5x15,5 cm
10414.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kozma Lajos (1884-1948): Növekedés. Nyomat, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 17×15 cm
10415.

Rufpreis:
4 000 HUF

10416.

Rufpreis:
10 000 HUF

10417.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kocsis Imre (1937-1991): Geometrikus kompozíció, 1972. Szitanyomat, karton. Jelezve jobbra lent. Számozott (32/100). Apró felületi kopásnyomokkal. 55x55 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (32/100), with light surface wear.
10418.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10419.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Kovács Attila (1938-2017): P3-A1, 1970-73 (1975). Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán, művészpéldány E.A. 2/30 számozással. 22x22 cm.
10420.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10421.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF