Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Edvi Illés Aladár (1870-1958): Balatonföldvár/A szigligeti öböl. Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán régi, kissé töredékes kiállítási raglappal. Felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 24x35 cm / oil on board, signed, with old exhibition label on the reverse, with surface damages
10254.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Ék Sándor (1902-1975): Vörös katonák. Akvatinta, papír, jelzett, 26x19,5cm
10255.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett. Körbevágva. 16x29 cm
10256.

Rufpreis:
3 000 HUF

Emanuel Béla (1879-1976): Christus in Emaus. Pasztell, papír, jelezve balra lent. Kartonra kasírozva. Proveniencia: a művész hagyatéka. 60×50 cm.
10257.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10258.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10259.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10260.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Egri Tibor ( - ): Napkelte Muhi-pusztán. Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 30×40 cm
10261.

Rufpreis:
12 000 HUF

10262.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10263.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

10264.

Rufpreis:
10 000 HUF

Fekete Zsolt (1935-2016): Erdélyi templom, 1982. Tus, papír, jelzett, apró lapszéli szakadásokkal, 30x21 cm
10265.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF