Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2992309
10254
468
32000
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Balatonföldvár/A szigligeti öböl. Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán régi, kissé töredékes kiállítási raglappal. Felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 24x35 cm / oil on board, signed, with old exhibition label on the reverse, with surface damages
2952163
10255
468
Ék Sándor (1902-1975): Vörös katonák. Akvatinta, papír, jelzett, 26x19,5cm
3149099
10256
468
Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett. Körbevágva. 16x29 cm 3080532
10257
468
26000
Emanuel Béla (1879-1976): Christus in Emaus. Pasztell, papír, jelezve balra lent. Kartonra kasírozva. Proveniencia: a művész hagyatéka. 60×50 cm.
3141886
10258
468
19000
3147129
10259
468
14000
3146825
10260
468
14000
3147175
10261
468
Egri Tibor ( - ): Napkelte Muhi-pusztán. Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 30×40 cm
3146824
10262
468
14000
3135671
10263
468
85000
3080384
10264
468
3062490
10265
468
Fekete Zsolt (1935-2016): Erdélyi templom, 1982. Tus, papír, jelzett, apró lapszéli szakadásokkal, 30x21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF