Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Formanek Barbara (1976): Alkony, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VI/VI számozással, 29×29 cm
10278.

Rufpreis:
4 000 HUF

Für Emil (1967-): Pávaördög, 2008. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 6/12. 22x18 cm
10279.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Für Emil (1967-): A tangóharmonikás, 2006. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 22/23. 19,5x18 cm
10280.

Rufpreis:
4 000 HUF

Füssy Margit (működött 1930-40 körül): Líbiai vízpart, Tripoli környéke, 1939. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattaé. Díszes, korabeli fakeretben, 37×50 cm
10281.

Rufpreis:
12 000 HUF

Fehér Ilona (1913-1983): Budapesti látkép. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 19,5×29 cm
10282.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10283.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Forrai Gábor (1925 - 2000): Szerénke. Olaj, karton. Jelzett, dekoratív keretben. 45x30 cm
10284.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Fekete Zsolt (1935-2016): Kecsetkisfaludi templom (Székelykecset, Erdély), 1982. Tus, papír, jelzett, 30x21 cm
10285.

Rufpreis:
8 000 HUF

10286.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10287.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Feszt László, ifj. (1957-): "A zöld lény". Giclée nyomat, papír, jelzett, számozott (3/20) a hátoldalán. 27×19 cm. Üvegezett fakeretben.
10288.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10289.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF